PURblock®
tuhé modelové PUR dosky - umelé CNC drevo

PURblock®

tuhé PUR penové dosky 

sú obľúbeným materiálom pre konštruktérov, dizajnérov, ktoré radi využívajú na vytvorenie prototypov, modelov, rekvizít, tvarových foriem alebo 3D reklama. 

Tieto špeciálne pripravené dosky sa ponúkajú s hustotou 0,035 až 0,23 g/cm3 s optimálnymi vyváženými mechanickými a tepelnými vlastnosťami. Všetky dosky majú vynikajúcu obrobiteľnosť pomocou ručného alebo CNC frézovania.

PURblock® sú nákladovo efektívne, univerzálne, pevné a trvanlivé. Vyrábajú sa pomocou jedinečných technologických postupov, ktoré sú vo všetkých fyzikálnych vlastnostiach výnimočne jednotné a konzistentné. Nájdete široké spektrum formulácií vo viacerých hustotách. Naše tuhé penové materiály sú dostupné v doskách alebo blokoch. Ponúkame kompletný sortiment, ktorý uspokojí všetky prednosti výrobcov s mechanickou pevnosťou, tepelnou odolnosťou a samozrejme povrchovým aspektom.

Využitie PURblock®:

Dizajnéri, rekvizitári, konštruktéri, termoformári, modelári, laminátori, technológovia, 3D datakontrol oddelení, štukatéri.

CNC dizajn, 3D reklama, rekvizity a kulisy, dekorácie, výroba prototypov a mastermodelov, 3D datakontrol, orezávacie a lepiace prípravky, vákuum termoforming, RIM formy, protoformy a mastermodely.

Parametre PURblock®

* Len na objednávku. 

PUR penová doska PURblock® 

široké spektrum využitia

Dodávame striekané izolácie a zatepľovacie systémy.

Naše portfólio produktov a služieb:

Zavolajte, alebo napíšte nám...