PURblock®

tuhé PUR penové dosky

sú obľúbeným materiálom pre konštruktérov, dizajnérov na vytvorenie prototypov, modelov, rekvizít, tvarových foriem alebo 3D reklama. 

Tieto špeciálne pripravené dosky sa ponúkajú s hustotou 0,035 až 0,23 g/cm3 s optimálnymi vyváženými mechanickými a tepelnými vlastnosťami. Všetky dosky majú vynikajúcu obrobiteľnosť (ručného, strojne alebo CNC frézovania).

PURblock® sú nákladovo efektívne, univerzálne, pevné a trvanlivé. Vyrábajú sa pomocou jedinečných technologických postupov, ktoré sú vo všetkých fyzikálnych vlastnostiach výnimočne jednotné a konzistentné. Vo svojej štruktúre obsahuje viac ako 90% uzavretých buniek s veľmi nízkou tepelnou vodivosťou. Táto konštrukcia zaisťuje veľmi dobrú pevnosť a výnimočné vlastnosti. Nájdete široké spektrum formulácií vo viacerých hustotách a rozmeroch. 

Materiály PURblock® sú dostupné v doskách alebo blokoch. Na objednávku vieme vyrobiť nadštandardné rozmery a tvary. Ponúkame kompletný sortiment, ktorý uspokojí všetky prednosti výrobcov s mechanickou pevnosťou, tepelnou odolnosťou a samozrejme povrchovým aspektom.

Využitie PURblock®:

Dizajnéri, rekvizitári, konštruktéri, termoformári, modelári, laminátori, technológovia, 3D datakontrol oddelení, štukatéri.

CNC dizajn, 3D reklama, rekvizity a kulisy, dekorácie, výroba prototypov a mastermodelov, 3D datakontrol, orezávacie a lepiace prípravky, vákuum termoforming, RIM formy, protoformy a mastermodely.

Parametre PURblock®

Striekaná penová izolácia

PUR / PIR termoizolačné dosky

Zavolajte, alebo napíšte nám...

Radi odpovieme na Vaše otázky, pomôžeme pri návrhu riešenia, dohodneme osobnú obhliadku a vypracujeme bezplatnú cenovú ponuku.