AQUASMART SYSTEM
izolačné systemy

Nová generácia výrobkov. Systémy a materiály AQUASMART sú na báze vody. Neobsahujú organické rozpúšťadlá, sú netoxické. Majú najvyššie kvalitatívne ukazovatele. Majú vysoké fyzikálno-mechanické vlastnosti a vynikajúcu odolnosť voči UV žiareniu.

AQUASMART®-PU-2K

dvojzložkový alifatický polyuretánoví vode odolný náter na vodnej báze.

Ľahko sa aplikuje na vertikálne a horizontálne plochy ľubovoľného tvaru, kde vytvorí hladkú a pružnú vodotesnú membránu s vynikajúcou mechanickou, chemickou a tepelnou odolnosťou. Je odolní voči UV žiareniu a ďalším nepriaznivým vplyvom životného prostredia.

Nanáša sa štetcom, valčekom alebo striekacou jednotkou, v dvoch alebo viacerých vrstvách s minimálnym celkovým prietokom 1,5-1,8 kg/m2.

Použitie: Poliuretanové peny, Strechy, Strešný plech alebo bridlice, Pod dlaždice vo vlhkých oblastiach.

Možné aplikovať na: Betón, vláknitý cement, cementové strešné tašky, drevo, pozinkovanú oceľ.

AQUASMART®-HYBRID-2K

dvoj-hybridný alifatický polyuretánový / akrylový hydroizolační náter na vodnej báze.

Ľahko sa aplikuje na vertikálne a horizontálne plochy ľubovoľného tvaru, kde vytvorí hladkú a pružnú vodotesnú membránu s vynikajúcou mechanickou, chemickou a tepelnou odolnosťou. Je odolní voči UV žiareniu a ďalším nepriaznivým vplyvom životného prostredia.

Nanáša sa štetcom, valčekom alebo striekacou jednotkou, v dvoch alebo viacerých vrstvách 1,5-1,8 kg/m2.

Použitie: Poliuretanové peny, Strechy, Strešný plech alebo bridlice, Pod dlaždice vo vlhkých oblastiach.

Možné aplikovať na: Betón, vláknitý cement, cementové strešné tašky, drevo, pozinkovanú oceľ. 

AQUASMART®-PB

dvojzložkový polyuretánovo / bitúmenový vodotesný tmel na vodnej báze a lepidla s prídavkom tekutých modifikovaných asfaltov.

Na rozdiel od väčšiny z asfaltových emulzií je rýchloschnúci a môže byť použitá v silných vrstvách. Má vlastnosti elastomeru, je termoplastický - nezmäkne pri zahriatí. Produkt má výnimočné tixotropné vlastnosti a je ľahko aplikovateľní na zvislé plochy ľubovoľného tvaru, kde vytvorí plynulý, flexibilný izolačný pás s vynikajúcou mechanickou a chemickou odolnosťou. Ideálne pre izoláciu základových stien a mokrých priestoroch.

Nanáša sa štetcom, valčekom alebo striekacou jednotky v dvoch alebo viacerých vrstvách minimálne 2-3 kg/m2.

Hydroizolácie a ochrana: základy stavieb, podzemné časti budov a stavieb, vlhké priestory. 

AQUASMART®-THERMO

jedinečný jednozložkový polyuretánový tepelno a hydro izolačný náter na vodnej báze pre vnútorné aj vonkajšie použitie.

Vo všetkých podmienkach udrží izolačné a hydroizolačné vlastnosti. Má 100% uzatvorené bunky. Je špeciálne navrhnutý tak, aby znižoval nežiaduce tepelné straty v zime a tepelné mosty v lete cez stavebné konštrukcie. Potom, čo povlak polymerizuje pod vplyvom vzdušnej vlhkosti vznikne vysoko elastický pevný izolačný povlak s veľmi nízkou tepelnou vodivosťou ?D=0,04 [W/mK] odolný voči UV žiareniu. Zostáva pružní a odolný voči praskaniu aj pri nízkych teplotách. Možnosť zafarbenia náteru pigmentovou pastou na vodnej báze. Náter je paro-priepustní.

Nanáša sa ručne špachtľou, štetcom, valčekom alebo strojom -striekaním (prevádzkový tlak> 200 bar), v 1 alebo 2 vrstvách. Odporúčaná celková spotreba 2 litre/m2.

AQUASMART®-DUR

revolučný dvojzložkový, vodou riediteľný epoxidový základný náter, špeciálne vyvinutý pre použitie v pomere 1:1.

To umožňuje užívateľovi používať materiál aj v malých dávkach, zužitkovať aj najmenšie množstvo materiálu a uskladnenie materiálu pre budúce použitie. Viskozita materiálu je veľmi nízka a má dlhú životnosť, takže je ideálny aj pre hobby použitie. AQUASMART-DUR možno ľahko farbiť s univerzálnymi pigmentovými pastami a môže byť zmiešaní aj s rovnakým dielom kremičitého piesku.

Vhodné pre použitie v uzavretých priestoroch. Silná priľnavosť aj na vlhký alebo zelený betón. Tiež na železo, pozinkovanú oceľ, hliník, sklo a drevo. Dobré mechanické vlastnosti a odolnosť voči oderu.

Nanáša sa štetcom alebo valčekom v jednej alebo v dvoch vrstvách celková spotreba 150 - 200 g/m2.

Dodávame striekané izolacie a zatepľovacie systémy.

Ponuka nášho portfólia služieb:

Zavolajte, alebo napíšte nám...

Radi odpovieme na Vaše otázky, pomôžeme pri návrhu riešenia, dohodneme osobnú obhliadku a vypracujeme bezplatnú cenovú ponuku.